03.02.22

2021.    Sveiciens visiem! Ir sanācis tā, ka nu jau gadu neesmu izdarījis šeit nevienu ierakstu. Bet kas ir gads, tāds sīkums vien jau ir! Vēl viens ir prom! 

   Ja runājam par to rakstīšanu, tad man, gandrīz, kā tajā kuriozajā paskaidrojumā - "Sakarā ar manu vājo raksturu un kaimiņa stipro alu, iebraucu grāvī!" Tad nu sakarā ar manu vājo raksturu , tik ilgi neesmu saņēmies te kaut ko uzrakstīt. Lai arī ir pat bijusi doma klapēt ciet šo visu pasākumu, jo tas viss sāk palikt neinteresants un neaktuāls, tomēr šobrīd cenšos piepiest sevi turpināt un rakstīt. Varbūt tāpēc, ka ir diezgan interesanti pašam patīt to visu atpakaļ un palasīt, atcerēties savus piedzīvojumus.
   
   Tad nu mazliet par pagājušo gadu. Sliktākā ziņa ir tāda, ka, lai arī kā es centos saglabāt un dublēt savu darba statistikas uzskaites tabulu, tik un tā man izdevās to pazaudēt! Bet labā ziņa ir tāda, ka vēl taču pastāv mana melnā darba uzskaites grāmata un šo to es varu apkopot ieskatoties tajā.

   Nobraukumu jau sarēķināt diezgan vienkārši - saņemot Skāni janvārī, nobraukums bija 50km, beidzot gadu - 148548. vēl tik jāpieliek gada pirmais reiss, kuru izbraucām vēl ar Dafu un tad gada nobraukums sanāk - 150 213. Vien daži simti vairāk kā pagājušajā gadā.

   Toties aizvesto piekabju skaits mazāks - 90 pret 99. Par iemeslu tam varētu būt tas, ka atvaļinājums bija garāks un vairākas nedēļas braucu viens. Toties piegādes adrešu skaits nemaz tik daudz neatpaliek - 549. pret pagājušā gada 554. Apmeklēto valstu karte arī daudz neatšķiras no iepriekšējās.


   Tāpat jau arī savā Jūtūbes kanālā esmu ielicis vien dažus ierakstus, bet gan jau mani sekotāji tos ir redzējuši un nekur citur jau es tā nemaz nereklamējos. 

   Vēl, runājot par soc tīkliem, varētu pieminēt to, ka Feisbūkā esmu izveidojis lapu ar šādu pašu nosaukumu - Tālbraucēja Piezīmes. Arī tur satura nav īpaši daudz, vien daži ieraksti. Vairāk jau to darīju tāpēc, lai vienkārši aizņemtu šo nosaukumu. Jo Feisbūkā jau ir daudz un dažādu grupu, kas saistītas ar tālbraucēju tematiku. Savā lieku vien savas bildes un ierakstus, neuzskatu par vajadzīgu pārkopēt tos daudzos ierakstus, kas jau tāpat atkārtojas un dublējas pa šīm grupām.

   Veiksmīgi turpināt visiem savu ststistiku tālāk un ceru uz tikšanos atrāk kā pēc gada!

2 komentāri:

 1. Ritinot internetpārlūkā 'tabus' nolēmu ienākt paskatīties, vai te kas jauns. Un izrādās, ir ar'!
  Lai labi ripo!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Labāk nemaz nejautāšu, cik reizes šeit ielūkojies velti! ;)

   Dzēst