07.02.17

BACKUS


   Nu jau esmu ceļā ar nākamo kravu uz Nīderlandi, šī bilde vēl no iepriekšēja reisa. Tieši blakus robežpārejai, (ja tā to var saukt, jo robežu jau tur praktiski nejūt) starp Vāciju un Nīderlandi pie pilsētas Venlo, Nīderlandes pusē ir veikals BACKUS. Preces tur ir dažādas, bet galvenais, tur ir lēta kafija. nu tad es tur reizēm iegriežos. Un cenas vienmēr priecē: šokolādes dzērienam un abiem kapučīno vienāda cena - 3,99 eur par paku, Dallmārs - 3,85, Eduscho šķīstene - 3,49.

5 komentāri:

 1. Dallmayr ļoti laba cena! Un noteikti, ka kvalitāte arī jūtami labāka.

  AtbildētDzēst
 2. Šķīstošās kafijas baigās kakas ir, labāk kafijas pupiņas sapirkt un tad drinaviņās samalt, tad garda svaiga kafija sanāk :)

  AtbildētDzēst
 3. Sveiks Joni! Papētot karti lai aizbraukt līdz tam BACKUS ir jamet diezgan līkums lai no bāņa tiktu klāt, un kā tur ir ar Stāvvietu, ir kur ar smago piespiesties?
  Lai ripo un vējš mugurā!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiks! Nekur no bāņa nost nav jābrauc! Noparkojies uz bāņa robežparkingā, kas ir tieši uz robežas. Ja apstājas braucot ārā no NL, tad līdz veikalam kādi 200m, uzreiz aiz deklarantiem, no parkinga to veikalu redzēt var. Mazliet tālāk sanāk, ja apstājas otrā pusē, kad brauc virzienā DE-NL, tad pa tiltu jāpāriet bānim pāri, bet arī nemaz nav tik tālu.

   Dzēst
 4. Gan šokolādes dzērieni, gan kapučīno ir dievīgi labi! :) Visas garšas perfektas, paldies :)

  AtbildētDzēst