05.05.14

Darba Laiki 2   Joprojām visu laiku aktuālākie jautājumi ir par darbalaikiem, kā drīkst braukt, kā labāk, kā pareizāk utt. Standarta situācijās jau viss ir vienkārši, pirmdien sākam, piektdien beidzam un viss ir OK. "Bet dzīvē viss ir savādāk..." dzied kādā dziesmā! Par sevi arī varu teikt, ka bieži vien ļoti ilgi rēķinu visos veidos, lai nepārkāptu, kaut gan nestrādāju pirmo gadu.
   Te ievietošu kādu adresi, kur var ielādēt savā datorā " Regulas (EK) Nr. 561/2006 skaidrojumi ar mērķi
sekmēt tās saskaņotu piemērošanu pārbaudēs uz ceļiem''
http://ec.europa.eu/transport/modes/road/social_provisions/doc/trace_explanatory_text_lv.pdf
 
Atzīšos, ka pats vēl visu pilnībā neesmu izlasījis, bet pārlapojot jau esmu atradis daudz noderīga. Par šo adresi varu pateikties tālbraucējam Miervaldim Ozolam, kurš regulāri izrok i-neta plašumos daudzas labas lietas un netur sveci zem pūra, bet padalās arī ar citiem. Paldies Tev un Lai Labi Ripo!

1 komentārs:

  1. Paldies Jančuk! Šodien pavisam nejauši atklāju Tavu blogu un pusi darbadienas "nobraukāju pa Eiropu" tā vietā lai strādātu :) Tava profesija ir aizraujoša un forši, ka ļauj ari citiem ielūkoties tās aizkulisēs. Esmu arī patikami pārsteigts par to, cik saistošā. dzīvā un lasāmā valodā proti savu ikdienu aprakatīt. Jocīgi sanāk, ka automehāniķim-tālbraucējam valoda daudz labāka nekā daudziem musdienu studentiem un žurnālistiem. Droši vien nīkstot piekabē sanācis veselu bibliotēku izlasīt un tas atstājis iespaidu. Lai Tev pietiek aizrautības turpināt šo dienasgrāmatu rakstīt!

    AtbildētDzēst