18.02.15

Septiņas dienas Eiropā. Sestā nedēļa 2015


Pirmdiena 02.02. "HVW Holzverarbeitung Waldeck". Stāvu rindā uz izkraušanos. Viss kopā paņēma 2,5 stundas.


Otrdiena 03.02. Eisenbergas autohofs. Kā vakar pēcpusdienā atbraucu, tā vēl šodien uz vietas, Kravas gaidīšanas svētki!


Trešdiena 04.02. Tak jau vakar sagaidīju.Vakar pašā vakarā uzkrāvu un nu jau esmu ieradies Dortmundes "Kauflanda" bāzē ar minerālūdens kravu. patreiz vēl stāvvietā, jau gan aiz žoga. Ja esi izsalcis, var ieskriet kafeinīcā. Arī iekšējā kārtība man patika. Piebrauc pie caurlaides, nemaz ārā nav jākāp, pa logu padod papīrus, šie tev pretī telefonu. Tālāk brauc uz stāvvietu un gaidi. Pēc kādām 20.min uz telefonu atnāca īsziņa - "rampa 94". brauc tik klāt! Pašam jākrauj ārā, ar elektrisko "rohlu"ved un liec pa paletei uz konveijera. Izkrāvos, knapi biju nobraucis no rampas, kā jau atkal īsziņa - "papiere fertig"! Aizeju paņemu papīrus, tie jau atgādāti uz izkraušanās kantorīti un parakstīti un varu doties tālāk!


Ceturtdiena 05.02. Kādā parkingā uz A2 pie Beckum. Vakar jau arī paspēju uzkraut mājupkravu. Šis skats tapis no pieminekļa tiltu būvētājiem. Stāsts pavisam vienkāršs. 1938. gadā uzbūvēja tiltu pār autobāni A2. 2012.gadā šo autobāni paplašināja un šis tilts bija jānojauc un vietā jabūvē jauns. Bet- tas bija tik labi saglabājies, ka žēl bija jaukt nost. Tad nu to visu veselu nocēla un nolika malā. Kas gan var būt vēl labāks piemineklis tiltu būvniekiem, kā pats tilts, kas tik ilgi godam nokalpojis!

Piektdiena 06.02. Šeit arī uz A2, tikai nu jau Polijā. Tā īsti nezinu, kādām zebiekstēm domāta šī pāreja, nevienu uz tās vēl neesmu manījis!

Sestdiena 07.02. Esmu ieradies uz PL-LT robežas, te nāksies pakavēties mazliet ilgāk. Blakus kādu brīdi stāvēja tāds smukulītis!


Svētdiena 08.02. Vēl joprojām tepat uz robežas. Mazliet apsniguši.

2 komentāri:

  1. Ja pareizi uzliku uz kartes, tad sanāca pēc kravas mājupceļam taisīt labu līkumu.

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Jā, ar kravu uz māju krāvos jau pie pašas Nīderlandes robežas. Tāpēc jau bija starpkrava, ar kuru pārgāju pāri Vācijai, lai nebūt liels tukšais pārbrauciens. Reizēm jau sanāk visādus līkumus mest, kamēr tiec uz māju.

      Dzēst